„Je pro mě důležité, abych Vám osobně povyprávěl něco o doméně Château Vannières. Vášeň a respekt, které pro tyto vinice chovám v srdci, jsem zdědil po svém dědečkovi Lucienovi Boudotovi, který Château Vannières koupil. Po mně ji zdědí zase můj syn, Charles-Eric, který se bude snažit doménu rozvíjet a předat ji další generaci vinařů, stejně jako to dělali moji předkové po celá staletí.
Pro pochopení, odkud Château Vannières vychází, je zásadní nejprve zmínit terroir Provence a Bandolu, pro které jsou typické jílovito-vápencové půdy, olivovníky, cypřiše, borovice, a také moře, obrovské a modré, které na pozadí vykusuje strmé bílé zátoky, a vítr, majestátní Mistral, který svou fascinující silou otřásá celým regionem.

Poté přichází na řadu znalosti vinaře, jímž jsem nyní já a můj syn Charles-Eric, který přizpůsobil techniky zděděné po našich burgundských předcích této o mnoho sušší a drsnější oblasti Bandolu.

A konečně jsme to my, rod Boisseaux, kteří nějakým nepřímým způsobem – tím jsem si jistý – přenášíme do našich vín vlastní vizi o světě, naši zvědavost po aktuálních trendech a nejmodernějších technologiích, naši touhu udržovat pozitivní napětí mezi tradicí a modernitou, naše potěšení smyslové, které se dotýká také gastronomie, náš určitý styl, umění žít, eleganci v přístupu a vzhledu, náš způsob požitkářského života, který ale zároveň naprosto respektuje naše profesionální povinnosti a spokojenost našich zákazníků.“