Slide Prvotřídní vína z Francie Již více než pět století Naše vína
TRADICE TRVAJÍCÍ VÍCE NEŽ 500 LET

VÍNO S HISTORIÍ A PŘÍBĚHEM

Eric a Charles-Eric Boisseaux jsou v dnešní době vinaři uznávaní pro své know-how, které získali od svých předků na těch nejlepších terroirs ve Francii.

Předáváme zkušenosti z jedné generace na další

Duchem rodiny Boisseaux je předávání znalostí o tom, jak dělat víno („savoir-faire“ ) a jak žít („savoir-vivre“) z generace na generaci.

Díky dědictví od svých burgundských předků se Eric Boisseaux zamiloval do vinařského řemesla. Vedle svého francouzského ducha dnes předává svému synovi, Charlesi-Ericovi, také tajemství Château Vannières.

slider
OCHUTNEJTE SKVĚLÉ VÍNO JIŽNÍHO CHARAKTERU

Víno z Provence a oblasti Bandol

Mourvèdre, Grenache a Cinsault, tradiční odrůdy červeného a růžového Bandolu, a bílé odrůdy Clairette a Bourboulenc odhalují charakter svého terroir ve velkých vínech z Château Vannières.
hauptbild

Rodina náročných vinařů

z panství Château Vannières
„Je pro mě důležité, abych Vám osobně povyprávěl něco o doméně Château Vannières. Vášeň a respekt, které pro tyto vinice chovám v srdci, jsem zdědil po svém dědečkovi Lucienovi Boudotovi, který Château Vannières koupil. Po mně ji zdědí zase můj syn, Charles-Eric, který se bude snažit doménu rozvíjet a předat ji další generaci vinařů, stejně jako to dělali moji předkové po celá staletí.

Kvalita

Kvalita je doménou našich vín. Château Vannières patří k absolutní špičce nejen v oblasti Bandol, ale v celé jižní Francii.

Chuť

Produkujeme pouze vína, která Vás pohladí na jazyku i na duši. Díky burgundskému dědictví vytváříme vína, která jsou velmi upřímná a zároveň elegantní.

Historie

Naše historie je dlouhá více než pět století. Po celou tu dobu děláme jediné – víno světové úrovně.