TRADICE TRVAJÍCÍ VÍCE NEŽ 500 LET

VÍNO S HISTORIÍ A PŘÍBĚHEM

Château Vannières

Eric a Charles-Eric Boisseaux jsou v dnešní době vinaři uznávaní pro své know-how, které získali od svých předků na těch nejlepších terroir ve Francii.

Château la Rouvière

Bratři Bunanové položili základy Domaines Bunan v La Cadière d'Azur a vytvořili terroir Moulin des Costes, který je srdcem regionu Bandol.

Domaine de Terrebrune

Toto certifikované vinařství ekologického zemědělství se nachází ve městě Ollioules v podhůří vápencového masivu Gros Cerveau. Jeho vinice se rozkládají na terasách až k hranicím údolí, které se otevírá do moře.

Domaine du Gros ´Noré

Domaine du Gros 'Noré vytvořil Alain Pascal v roce 1997. Nachází se v Cadière d'Azur, této malé typické provensálské vesnici, několik kilometrů od moře s výhledem na Le Castellet.

Domaine Tempier

Příběh Domaine Tempier je již od roku 1834 příběhem rodiny, které velmi záleží na vinařství a která se nesmazatelně a patrně největším dílem zasloužila o to, čím dnes Bandol je.

Lafran veyrolle blason vignes

Jedna z nejstarších domén Bandolu. Její počátky sahají až do první poloviny 17. století. Patřila pánovi jménem MELCHION LAFRAN.

Chateau guilhem-tournier

Toto butikové biodynamické vinařství spravuje Guilhem Tournier, dnes zároveň s vinařstvím Domaine Roche Redonne svých rodičů, pod hlavičkou DOMAINES TOURNIER.

Kvalita

Kvalita je doménou našich vín. Patří k absolutní špičce nejen v oblasti Bandol, ale v celé jižní Francii.

Chuť

Produkujeme pouze vína, která Vás pohladí na jazyku i na duši.

Historie

Naše historie je dlouhá více než pět století.