TRADICE TRVAJÍCÍ VÍCE NEŽ 500 LET

VÍNO S HISTORIÍ A PŘÍBĚHEM

Château Vannières

Eric a Charles-Eric Boisseaux jsou v dnešní době vinaři uznávaní pro své know-how, které získali od svých předků na těch nejlepších terroir ve Francii.

Château la Rouvière

Bratři Bunanové položili základy Domaines Bunan v La Cadière d'Azur a vytvořili terroir Moulin des Costes, který je srdcem regionu Bandol.

Domaine de Terrebrune

Toto certifikované vinařství ekologického zemědělství se nachází ve městě Ollioules v podhůří vápencového masivu Gros Cerveau. Jeho vinice se rozkládají na terasách až k hranicím údolí, které se otevírá do moře.

Domaine du Gros ´Noré

Domaine du Gros 'Noré vytvořil Alain Pascal v roce 1997. Nachází se v Cadière d'Azur, této malé typické provensálské vesnici, několik kilometrů od moře s výhledem na Le Castellet.

Domaine Tempier

Příběh Domaine Tempier je již od roku 1834 příběhem rodiny, které velmi záleží na vinařství a která se nesmazatelně a patrně největším dílem zasloužila o to, čím dnes Bandol je.

Lafran veyrolle blason vignes

Jedna z nejstarších domén Bandolu. Její počátky sahají až do první poloviny 17. století. Patřila pánovi jménem MELCHION LAFRAN.

Chateau guilhem-tournier

Toto butikové biodynamické vinařství spravuje Guilhem Tournier, dnes zároveň s vinařstvím Domaine Roche Redonne svých rodičů, pod hlavičkou DOMAINES TOURNIER.

Domaine de La Chrétienne

Jedna z nejstarších domén Bandolu. Její počátky sahají až do první poloviny 17. století. Patřila pánovi jménem MELCHION LAFRAN.

Domaine de La Tour du Bon

Domaine de La Tour du Bon, se svojí okolní krajinou, je skutečným “ostrovem na zemi”, který Vás bude inspirovat k pohodě a harmonii.

Kvalita

Kvalita je doménou našich vín. Patří k absolutní špičce nejen v oblasti Bandol, ale v celé jižní Francii.

Chuť

Produkujeme pouze vína, která Vás pohladí na jazyku i na duši.

Historie

Naše historie je dlouhá více než pět století.